Apartament per Qira prane Ambasades Amerikane

800€ per month

Pershkrimi

Apartament per Qira prane Ambasades Amerikane, i organizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti eshte i mobiluar totalisht dhe vendodhja e tij eshte komode.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Location