Dubleks per shitje brenda rezidences Kodra e Diellit

230,000€

Pershkrimi

Dubleks per shitje brenda rezidences Kodra e Diellit. Dubleksi ndodhet ne Rezidencen nr 1. Siperfaqja e katit te perdhe eshte 101.2 m2, e gjithe hapesira e ketij kati eshte shfrytezuar per ambient ndenjeje, gatim, ngrenie,nje tualet dhe lavanteri . Kati i pare ka siperfaqe 46.7 m2, ka 2 dhoma gjumi, garderobe, tualet dhe sauna.

Punimet ne kete dubleks jane shume cilesore, duke filluar qe nga dera kryesore e cila eshte Dierre, dritarje e madhe ka xham termik te cilet krijojne izolim termik shume te mire, sistem kaldaje per ngrohje te ambientit dhe ujit, oxhak me sistem ventilimi, sistem qendror ngrohje-ftohje, pllakat dhe parketi nga me cilesoret, etj.

Rrugica e dubleksit eshte shume e qete dhe pozicioni ku ndodhet te jep mundesine e nje pamje te bukur dhe te lire.

Apartamenti disponon Certifikate Pronesie. Per momentin eshte i dhene me qira.

Per nje vizite prane tij, mund te na kontaktoni.

Location