Dublex per shitje te Kodra e Diellit 2

€101,275

Description

Dublex per shitje te Kodra e Diellit 2 me cmim okazion!! Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe me drite natyrale fale dritareve te medha prej xhami ne secilen dhome. Ne katin e poshtem eshte organizuar dhoma e ndenjes bashke me kuzhinen si dhe nje tualet me hapesire te bollshme perfshire dhe nje depo. Ne katin e siperm organizohen tre dhoma gjumi dhe nje tualet. Punimet jane lene te paperfunduara plotesishte qe te pershtaten sipas preferencave individuale.

Cmimi okazion 720 euro/m2.

Per me shume informacion ose nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni!

Location