Loading...

Dyqan per shitje prane rruges Myslym Shyri

115,000€ €

Pershkrimi

Ambient per shitje prane rruges Myslym Shyri. Zona eshte shume e favorshme, e zhvilluar dhe te ofron facilitete e kushtet e nevojshme per perdorim komercial. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri me fasada xhami. Siperfaqja e tij eshte 32m2 dhe me lartesi prej 4 m. Ky ambient eshte i pershtatshem edhe per shume lloje te ndryshme biznesesh. Mundesi shume e mire investimi.

Per informacione te metejshme, na kontaktoni.

Vendodhja