Loading...

Jepet me qera apartament 2+1 tek Selvia afer Viles Gold.

350€

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 tek Selvia afer Viles Gold.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 96.7m2.

Organizohet nga 2 dhoma gjumi+ 1 dhome ndenje+ 1 tualet. Apartamenti eshte i mobiluar ndodhet ne katin e 7 dhe ka nje verande te madhe.

 

Vendodhja