Jepet me qira 2+1

550€ Per muaj

Pershkrimi

Jepet me qira 2+1, ne Rrugen e Kavajes.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 71.5 m2, hapsirat e tij te brendshme jane te organizuara ne 2 dhoma gjumi, 1 sallon dhe 1 tualet. Apartamenti ndodhet ne kati e 5 te nje pallati ekzistues dhe ka nje aredim antiko-modern.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location