Jepet me qira ambient komercial

5,076€ per muaj

Pershkrimi

Jepet me qira ambient komercial ne zonen e Komunes se Parisit. Ambienti eshte ne katin perdhe te nje kompleksi te ri dhe te populluar. Siperfaqja e tij eshte lene e hapur per tu ndare  ne varesi te biznesit qe do te ushtrohet ne te. Gjithashtu ky ambient ka fasada te medha xhami cka mundeson ndricim natyral dhe reklamim te biznesit njekohesisht. Zona eshte e populluar dhe kompleksi gjithashtu i mireorganizuar. Cmimi eshte i negociueshem.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij na kontaktoni.

Location