Jepet me qira ambient per zyre

€650 Per muaj

Pershkrimi

Jepet me qira ambient per zyre ne zonen e RTSH.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 90m2, ka 2 ambiente pune, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location