Jepet me qira ambient

350€ Per muaj

Pershkrimi

Jepet me qira ambient tek Rruga e Bogdaneve.

Ambienti ka nje siperfaqe prej 72m2, hapesirat e tij organizohen nga 3 ambiente pune dhe 1 tualet. Ambienti ndodhet ne katin e 2-te dhe eshte funksional per zyra, stomatologji, noteri, etj.

Per me shume informacion ose per nje vizite prane ketij ambienti na kontakoni.

Location