Jepet me Qira Apartament 1+1 prane Librit Universitar

500€ per muaj

Pershkrimi

Jepet me Qira Apartament 1+1 prane Librit Universitar ne nje pallat te ri dhe rrugice te qete. Apartamenti ka nje dhome ndenjeje me kuzhine te bollshme, ballkon, dhome gjumi, tualet dhe korridor te vogel. Mobilimi i tij eshte modest dhe komod njekohesisht dhe i pershtatet nje cifti apo personi vetem. Pallati eshte vetem 1 min nga rruga kryesore apo sherbimeve te tjera si dyqane, markete e te tjere.

Apartamenti eshte i lire ne Dhjetor 2021.

Per ta vizituar nga afer kete apartament jeni te mirepritur.

Location