Jepet me Qira Apartament 1+1

€400 ne muaj

Description

Jepet me Qira Apartament 1+1 , prane zones se ishgardes ne nje pallat te ndertuar vitet e fundit. Apartamenti eshte i arreduar modest dhe eshte komod si per arredimin, ashtu dhe me vendodhjen e tij.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.

Location