Loading...

Jepet me qira apartament

500€ Per muaj

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen Muhamet Gjollesha.

Apartamenti ka hapesira te bollshme, ku keto hapesira organizohen me se miri ne 1 sallon+1 dhome gjumi dhe 1 tualet. Apartamenti ka nje mobilim modern, eshte i investuar mire dhe me shije. Ndodhet nje nje pallat te ri te pajisur me ashensor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja