Jepet me qira apartament 3+1 prane Presidences

€1,500 per muaj

Description

Jepet me qira apartament 3+1 prane Presidences. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 200 m2 dhe 1 vend parkimi te dedikuar. Ai eshte i arreduar teresisht dhe hapesirat e brendshme jane te organizuara ne dhome ndenjeje, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, 1 dhome studio, 2 tualete dhe 1 ballkon. Arredimi i tij eshte cilesor qe nga parketi, sistemi inverter ngrohje-ftohje, dyert, dritaret e te tjere.

Per nje vizite prane tij jeni te mirepritur.

Location