Jepet me Qira Apartament 3+1 prane Shallvareve

1,000€ per muaj

Pershkrimi

Jepet me Qira Apartament 3+1 prane Shallvareve ne katet e larta te nje pallati te ri dhe te mire-administruar. Apartamenti ka punime cilesore me hapesira te medha dhe eshte bosh, vetem me kuzhine. Hapesirat e brendshme organizohen ne 2 dhoma bosh, nje holl i madh ndenjeje me plot drite natyrale, kuzhine gjysme te vecuar, dhome dopio me tualet dhe ballkon, korridor dhe nje tualet tjeter. Apartamenti ka kondicionere funksional, dysheme parketi si dhe pamje te bukur te Tiranes orientuar nga lindja dhe jugu.

Per ta vizituar nga afer kete apartament apo me shume detaje mund te na kontaktoni.

Location