Jepet me qira garsoniere

700€ Per muaj

Pershkrimi

Jepet me qira garsoniere ne zonen e TVSH.

Garsonieria ka nje siperfaqe prej 45 m2, hapesirat e saj te brendshme jane te organizuara ne 1 dhome+ 1 tualet. Ajo eshte e areduar me nje stil modern, bashkohor dhe plot shije. Ndodhet nje nje pallat te ri te pajisur me ashensor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location