Loading...

Jepet me qira vile e re ne zonen e Farkes

3,000€

Pershkrimi

Jepet me qira vile e re ne zonen e Farkes.

Vila ka oborr rreth 2000m2 dhe ndertim 167m2 cdo kat. Vila perbehet nga 3 dhoma gjumi+ 1 dhome ndenje ku bashke me te ndodhet dhe aneksi i gatimit+ 2 tualete+ ballkon+ verande+ bodrum.

Aredimi i viles eshte i kendshem dhe cilesor.

Cmimi: 3000 €/muaj.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja