Loading...

Jepet me qira vile 3 kateshe tek Vilat Gjemane.

2,500€

Pershkrimi

Jepet me qira vile 3 kateshe tek Vilat Gjemane. Vila organizohet ne katin e pare me kater dhoma ku dy dhoma kane secila tualet gjithashtu dhe ne katin e dyte e te trete organizohet me kater dhoma ku dy dhoma kane akses ne ballkon dhe jane me tualete. Vila eshte perdorur me perpara si kolegj dhe eshte e pershtatshme per te krijuar aktivitetin tuaj.

Per me shume informacion na kontaktoni

Specialet

Vendodhja