Jepet me qira

€550 Per muaj

Description

Jepet me qira apartament 1+1 ne zonen e RTSH.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 74m2, hapesirat e tij te brendshme jane te organizuara ne 1 sallon+ 1 dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati me ashensor dhe ka nje mobilim te ri dhe te kendshem. Cmimi i tij perfshin dhe taksat e paguara.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location