Loading...

Jepet per Qira Apartament 1+1

750€ ne muaj

Pershkrimi

Jepet per Qira Apartament 1+1 prane St. Qemal Stafa ne nje pallat prestigjioz dhe me standarte te larta. Apartamenti eshte i ri dhe me hapesira te bollshme te mireorganizuara. Dhoma e ndenjejes me kuzhinen jane bashke, dhoma e gjumit ka garderope te integruar, kurse ballkoni pergjate ketyre 2 dhomave ka pamje te lire. Gjithashtu ne korridor ndodhet 1 tualet dhe 1 dhome tharje. Apartamenti eshte i mobiluar me gjithcka i duhet nje jetese komode, stil modern dhe ngjyra qetesuese.

Per nje vizite prane ketij apartamenti apo me shume info mund te na kontaktoni.

Vendodhja