Lokal per qira ne zonen e Don Boskos

€1,200

Description

Lokal per qira ne zonen e Don Boskos. Lokali ndodhet ne nje zone te mire dhe mjaft te populluar. Ka nje planimetri te mire dhe eshte rikonstriktuar se fundmi. Lokali ka nje verande te bollshme dhe lehtesisht te shfrytezueshme. Punimet e tij jane mjaft cilesore, gje qe e ben kete bar nje biznes te leverdisshem. Ky lokal jepet me qira kundrejt nje garancie prej 10000 euro-sh, pasi eshte ne gjendje pune dhe i arreduar se fundmi.

Per me shume informacion ose nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Features

Location