Loading...

Magazine per qira afer sheshit “Shqiponja”

2,700€ per muaj

Pershkrimi

Magazine per qira afer sheshit “Shqiponja”. Godina eshte 2 kateshe, ka 2 ambiente te medha magazinimi, 2 ambiente per zyra dhe ashensor industrial.

  • Magazina eshte ne kushte shume te mira per magazinimin e produketeve ushqimore. Kati i pare eshte frigorifer dhe kati i dyte ka termoizolim shume te mire.
  • Cmimi eshte shume i mire 3 euro/m2. Me investimin qe ka kjo magazine cmimi eshte me i ulet se i ambienteve te ngjashme ne zone.
  • Vendndodhja eshte ne piken kyce te Tiranes, pasi ka akses per shperndarje si per qytetin e Tiranes dhe dalje te menjehershme ne rrugen nacionale Tirane-Durres.
  • Oborr para per parkimin e makinave apo fugonave.

Per nje vizite prane kesaj prone jeni te mirepritur!

 

Specialet

Vendodhja