Loading...

Ndertese prane RTSH per qira

3,500€ Per muaj

Pershkrimi

Ndertese prane RTSH per qira,

ndertesa pozicionohet buze rruges ne nje nga zonat me te mira te kryeqytetit, si per komerciale dhe rezidenciale. Godina ndahet ne 3 kate ku kati i pare ka nje siperfaqe prej 160 m2, organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 sallon, 2 tualete dhe 1 verande, po ashtu dhe katet e tjera kane organizim dhe siperfaqe te njejte. Ndertesa disponon sistem ngrohje-ftohje dhe nje gjenerator.Ndertesa ka ne dispozicion 1 kat nentoke qe perbehet nga 3 vende parkimi. Ndertesa ndahet ne cdo kat dhe jepet me qira 750€(bruto) ose jepet me qira e gjithe ndertesa 3500€ (bruto) .

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja