Okazion Apartament per shitje tek Komuna e Parisit

€72,000

Description

Okazion Apartament per shitje tek Komuna e Parisit. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te kerkuar afer me Universitetin privat te New York pallat i ri kati i pare banimit. Apartamenti eshte i pershtatshem edhe per biznese te ndryshme klinika private etj. Ne dokumentacion eshte 70 m2 por siperfaqia reale eshte 105 m2 me nje shtese prej druri dhe dy ballkone te vogla. Pozicioni gjeografik eshte jug lindje. Apartamenti shitet per arsye shendetsore dhe eshte me nje cmim shume te mire krahasuar me cmimin real te tregut 1200 eu m2, prona eshte e rivlersuar.

Per cdo informacion ose nje vizite prane kesaj prone mos hezitoni te na kontaktoni.

Location