Loading...

Okazion, shiten 1000m truall ne bregdet ne Karpen afer Golemit

42,000€

Pershkrimi

Okazion, shiten 1000m truall ne bregdet ne Karpen afer Golemit. Trualli ndodhet ne nje zone shume te bukur dhe deti eshte jo me shum se 100 m larg. Plazhi ne ate zone eshte kompet i virgjer, kane filluar ndertimet, rruga eshte e shtruar deri ne vend. Eshte nje mundesi shume e mire investimi, dhe cmimi eshte konkurues per zonen ku ndodhet. Trualli ndodhet mbrapa nderteses se nderuar karabina qe eshte ne foto. Eshte me dokumenta te rregullta pronesie.

Per nje vizite rreth kesaj prone te mrekullueshme mos heritoni te na kontaktoni

tel 0689047827

Vendodhja