OKAZION-Shitet Apartament 2+1 ne ish-bllok

230,000€

Pershkrimi

OKAZION-Shitet Apartament 2+1 ne ish-bllok, ne nje pallat cilesor dhe administrim-siguri 24 ore. Apartamenti eshte i investuar dhe i gatshem per tua banuar. Arredimi i tij eshte cilesor dhe hapesirat e brendshme jane te mireorganizuara. Punimet e brenshme jane bere ekstra nga pronari me arkitekt.  Ato jane te organizuara ne dhome ndenjeje me ballkon, kuzhine te vogel me vete, 2 korridore, 2 dhoma gjumi dhe 2 tualete. Apartamenti eshte nje mundesi e mire investimi pasi mund te jepet me qira lehtesisht ( 800/ 900 euro per muaj). Cmimi i tij eshte nen vleren e tregut per vendodhjen.

Per nje vizite prane jeni te mirepritur.

Location