Okazion! Shitet zyre ne zonen e fakultetit Juridikut

€250,000

Pershkrimi

Okazion! Shitet zyre ne zonen e fakultetit Juridikut.  Zyra ndodhet ne katin e I-re, e investuar dhe e arreduar shume bukur. Cmimi eshte okazion pasi vetem cmimi i references eshte rreth 3000 euro/m2.

Kjo zyre gezon edhe nje qira te mire 1200 euro/muaj.

Per me shume informacion dhe nje vizite prane tij, jeni te mirepritur.