Okazion! Toke per shitje ne Kodrat e Liqenit Artificial

€100,000

Description

Toke per shitje ne Kodrat e Liqenit Artificial. Toka ndodhet ne zonen e Ullishtes, nje nder pozicionet me te bukura ne Tirane. Toka pozicionohet buze rruges kryesore, me vizibilitet dhe pamje te mrekullueshme te Liqenit dhe Parkut.

Kjo toke ne planin urbanistik ka intesitet ndertimi.

Cmimi eshte okazion!

Per me shume informacion na kontaktoni!