Loading...

Papafingo per shitje prane Freskut

110,000€

Pershkrimi

Papafingo per shitje prane Freskut ne nje pallat cilesor dhe sigurt. Hapesirat e brendshme jane te organizuar me se miri ne nje dhome ndenjeje te madhe me kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete. Apartamenti ka edhe nje verande me pamje nga Tirana prej 70 m2. Apartamenti eshte i perfunduar dhe disponon certifikate pronesie. Siperfaqja e brendshme eshte 130 m2. Ky apartament eshte i arreduar dhe fare pak i banuar.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tij na kontaktoni.

Vendodhja