Loading...

Shiten Apartamente 1+1 tek K.Zoologjik

88,800€

Pershkrimi

Shiten Apartamente 1+1 tek K.Zoologjik, ne nje kompleks te ri dhe cilesor. Apartamentet kane hapesira te mireorganizuara, drite natyrale te bollshme dhe pamje nga gjelberimi. Dhoma e ndenjejes me kuzhine jane bashke, dhoma e gjumit eshte e bollshme, tualeti, korridori dhe ballkoni jane hapesirat e tjera plotesuese. Apartamentet kane siperfaqe dhe jane ne kate te ndryshme si 74,05m2 – 75,02 m2- 100,58m2 bruto. Apartamenti me siperfaqen me te madhe ka nje verande te madhe prej 38 m2. Cmimi eshte 1200 euro/m2.

Per nje vizite prane tyre mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja