Loading...

Shiten Apartamente 2+1 tek K.Zoologjik

117,000€

Pershkrimi

Shiten Apartamente 2+1 tek K.Zoologjik, ne nje kompleks te ri dhe cilesore. Apartamentet kane hapesira te mireorganizuara, drite natyrale te bollshme dhe pamje nga gjelberimi. Dhoma e ndenjejes me kuzhine bashke, dhoma e gjumit eshte e bollshme, tualeti, korridori dhe ballkoni jane hapesirat e tjera plotesuese. Apartamentet kane siperfaqe dhe jane ne kate te ndryshme si  97,57m2 – 110,4m2 – 117.75m2 – 117,85m2 – 129.18m2 – 160.93m2 bruto. Apartamenti me siperfaqen me te madhe ka nje verande te madhe prej 66,58m2. Cmimi eshte 1200 euro/m2.

Per me shume detaje apo vizite prane ketyre apartamenteve mund te na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja