Loading...

Shiten Apartamente 3+1 tek Zoologjiku

172,860€

Pershkrimi

Shiten Apartamente 3+1 tek Zoologjiku ne nje kompleks te ri dhe cilesor. Apartamentet jane te vendosura ne kate te ndryshme dhe kane orientim sipas vendndodhjes. Siperfaqet varjojne nga 144,05m2 deri ne 258,68m2. Apartamenti me siperfaqe me te madhe ka veranden prej 125,86m2. Hapesirat e tyre jan te mireorganizuara ne dhome ndenjeje me guzhinen, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkone. Aparatamentet jane ne fazen e fundit te punimeve prandaj mund te behen ndryshime ne planimetri apo dhe shtrimin e dyshemes apo hidrosanitareve sipas gustos se bleresit.

Per me shume informacion apo nje vizite prane tyre mos hezitoni te na kontaktoni.

Vendodhja