Shitet ambient biznesi ne qender te Tiranes

340,000€ €

Pershkrimi

Shitet ambient biznesi ne qender te Tiranes. Ambienti mund te jete funksional per cdo lloj biznesi. Ambienti gjendet buze rruge, orientimi jug, ka nje tualet dhe ballkon. Ambienti disponon certifikate pronesie. Cmimi eshte i pa negociueshem.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location