Shitet ambient tregtar perballe Toptanit

1,075,000€

Pershkrimi

Shitet ambient tregtar perballe Toptanit. Ambienti ndodhet ne katin 0-zero ne nje pallat te ri, nje zone e cila te ofron mundesi dhe sherbime biznesi te ndryshme.  Ambienti disponon certifikate pronesie dhe ka mundesi ndarjeje – organizimi sipas nevojave. Cmimi Okazion.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location