Shitet apartament 1+1

85,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne nje nga vendet me te preferuara ne Sarande.

Hapesirat e apartamentit organizohen ne 1 dhome gjumi, 1 sallon, 1 tualet dhe 1 ballkon. Apartamenti eshte i mobiluar, ka nje orientim fantastik dhe ka nje pamje te bukur nga deti Jon. Vendi gjithashtu ka dhe shume facilitete te tjera si pishinen, parking, gjelberim, etj.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location