Shitet apartament 1+1

165,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 i bollshem ne zonen e Gardes.

Panimetria e tij eshte e mireorganizuar ne dhome ndenjeje me kuzhine, 1 dhome gjumi, 1 tualet si dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte ideal per investim gjithashtu dhe per banim. Apartamenti ndodhet ne nje apartament te ri te pajisur me ashensor.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location