Shitet Apartament 1+1 afer Freskut

40,000€

Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1 afer Freskut, ne nje zone shume te qete dhe relaksuese. Apartamenti ndodhent  ne katin e dyte te nje pallati  me ndertime shume cilesore. Ka nje soxhorno, 1 dhome gjumi, tualet dhe nje ballkon, ka 60 m siperfaqe te shfrytezueshme te organizuar shume mire. Orjentimi i hyrjes eshte Jug-Perendim.

Per nje vizite reth kesaj prone na kontaktoni

Tel 0689047827

Location