Shitet apartament 1+1 ne Golem

42,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Golem. Vetem pak minuta larg detit, ku shihet me sy te lire dhe pamjes shplodhese qe te ofron. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te pajisur me ashensor. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ka orinetim Jug-Perendim. Vendodhja eshte prane ish-Majami 2 apo kompleksi Viena. Disponon certefikate te rregullt pronesie.

Per nje vizite prane saj, na kontaktoni.

Location