Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri

€78,000

Description

Shitet apartament 1+1 ne rrugen Myslym Shyri. Apartamenti ndodhet ne nje pallat egzistues dhe ne nje zone shume te qete. Apartamenti eshte i organizuar me nje korridor te madh, me te cilin lidhen guzhina,dhoma e ndenjes,dhoma e gjumit dhe tualeti. Apartamenti ka nje ballkon te mbyllur qe mund te shfrytezohet edhe si garderobe.

Apartamenti ka planimetri te bollshme, vendndodhje shume te mire dhe te aksesueshme prane shume institucioneve dhe sherbimeve te ndryshme. Prone e vlefshme per banim dhe investim.

Per nje vizite ose me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

Location