Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen e Elbasanit

€94,000

Description

Shitet Apartament 1+1 ne Rrugen e Elbasanit. Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ndertuar rreth viteve 2000 me orientim Veri-Perendim. Hapesirat e tij jane te organizuara ne nje dhome ndenjeje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi dhe nje ballkon (i cili eshte mbyllur dhe eshte kthyer ne siperfaqe te shfrytezueshme). Gjithashtu apartamenti ka nje tualet si dhe nje korridor i cili ben lidhjen me te gjithe ambientet. Vecantia e ketij apartamenti eshte vendodhja e tij, pasi eshte prane institucioneve dhe sherbimeve te ndryshme, me akses ne rrugen kryesore, dhe vetem nje minute larg parkut te liqenit artificial.

Per nje vizite prane tij jeni te lutur te na kontaktoni.

 

 

 

Location