Loading...

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Kavajes

125,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Kavajes.

Siperfaqja e apartamentit eshte 65.05m2

Siperfaqja e perbashket eshte 10.54m2

dhe Siperfaqja e pergjithshme eshte 75.59m2.

Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi+ 1 soxhorno+ 1 tualet.

Cmimi: 125.000€

Per me shume informacion na kontaktoni.

 

Vendodhja