Loading...

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Kavajes

118,107€

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen e Kavajes.

Siperfaqja e apartamentit eshte 61.60m2,

siperfaqja e perbashket eshte 9.98m2 dhe siperfaqja e pergjithshme eshte 71.58m2.

Apartamenti perbehet nga 1 dhome gjumi+1 soxhorno+ 1 tualet.

Orientimi i apartamentit eshte Veri- Perendim

Cmimi: 118.107 €

Per me shume informacion na kontaktoni.

Vendodhja