Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Riza Cerova

70,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Rrugen Riza Cerova.

Siperfaqja eshte 77 m2.

Apartamenti perbehet nga 1sallon+1 dhome gjumi+ 1 tualet.

Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe ndodhet ne pallat te ri me ashensor.

Cmimi: 70.000 euro.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location