Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit

63,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Astirit.

Siperfaqja e apartamentit  eshte 79.74 m2.

Perbehet nga 1 sallon+1 dhome gjumi dhe 1 tualet.

Apartamenti disponon certifikate pronesie dhe ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri dhe shitet i areduar.

Cmimi: 63.000 euro

Per me shume informacion na kontaktoni.

Features

Location