Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut.

70,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 ne zonen e Freskut. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-t te nje pallati te ri i pajisur me ashensor . Ai eshte i orientuar nga perendimi , me siperfaqe 77 m2 , Apartamenti eshte i investuar dhe i banuar vetem per pak dite .

Per nje vizite prane tij mos hezitoni te na kontaktoni.

Location