Shitet apartament 1+1 prane Ministrise se Shendetesise

80,000€

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 prane Ministrise se Shendetesise. Apartamenti eshte me orientim Perendimi dhe ndodhet ne kat te 4-rt te nje pallati te mirembajtur. Zona eshte e zhvilluar ,e aksesueshme me rruget vetem 1 minut nga Unaza e Vogel ka prane shkolla, farmaci, spitale, kopshte dhe nje teresi facilitetesh dhe sherbimesh. Planimetria e apartamentit eshte e organizuar ne 1 dhome ndenjeje bashke me kendin e gatimit, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Apartamenti ka hapesira te mireorganizuara si dhe ka ndricim te bollshem natyral fale dritareve te medha prej xhami. Mundesi shume e mire banimi dhe investimi.

Per me shume informacion, jeni te mirepritur.

Location