Shitet apartament 1+1 prane Gardes

135,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 prane Gardes. Apartamenti eshte i adaptuar ne 2+1, me siperfaqe neto 70 m2. Apartamenti organizohet ne nje dhome ndenjeje pjeserisht e ndare me kuzhinen, dhome gjumi dhe tualet. Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te. Cmimi i panegociueshem. Aktualisht i dhene me qira.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location