Shitet Apartament 1+1 prane RTSH

Na kontaktoni

Pershkrimi

Shitet Apartament 1+1 prane RTSH ne nje pallat cilesor me administrim dhe siguri 24 ore. Apartamenti eshte i mireorganizuar dhe ka hapesira te bollshme te orientuara V-L. Vendodhja e tij sherben dhe per dhenien me qira lehtesisht te ketij apartamenti pra eshte nje mundesi e mire investimi. Dhoma e ndenjejes me kuzhine jane bashke, ballkoni i mbyllur ka akses nga dhoma e gjumit dhe ajo e ndenjejes. Ne korridorin lidhes kemi dhe nje parabanje-tualet. Apartamenti eshte dhene gjithmone me qira me te huaj por eshte komod dhe banuar vete.

Per me shume informacion apo per nje vizite prane ketij apartamenti mund te na kontaktoni.

Location