Shitet apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo

95,000€ €

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te ulet banimi, te nje pallati cilesor i ndertuar vitet e fundit. Zona ka lokacion te mire e zhvilluar, e aksesueshme me rruget kryesore, shkolla, farmaci e shume sherbime te tjera. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Hapesirat e tij jane te mireorganizuara, kane ndricim te bollshem natyral fale dritareve te medha prej xhami dhe pozicionit qe kane. Apartamenti disponon certifikate pronesie. Mundesi shume e mire investimi dhe banimi.

Per nje vizite prane tij dhe me shume informacion, na kontaktoni.

Features

Location