Loading...

Jepet apartament me qira 1+1 prane Stadiumit Dinamo

500€ €

Pershkrimi

Jepet apartament me qira 1+1 prane Stadiumit Dinamo. Apartamenti ndodhet ne kat te ulet banimi, te nje pallati cilesor i ndertuar vitet e fundit. Zona ka lokacion te mire e zhvilluar, e aksesueshme me rruget kryesore, shkolla, farmaci e shume sherbime te tjera. Planimetria e apartamentit organizohet ne 1 dhome ndenjeje bashke me kuzhinen, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe ballkon. Hapesirat e tij jane te mireorganizuara, kane ndricim te bollshem natyral fale dritareve te medha prej xhami dhe pozicionit qe kane.

Per nje vizite prane tij dhe me shume informacion, na kontaktoni.

Specialet

Vendodhja