Shitet apartament 1+1 te spitali Hygea

51,900€

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 te spitali Hygea.

Apartamenti ka nje siperfaqe 86.5 m/2.

Apartamenti aktualisht eshte 1+1 por ka dhe mundesi per tu adoptuar ne 2+1.

Apartamenti eshte i shtruar i gjithi me parket dhe disponon certifikate pronesie.

Cmimi: 51.900 euro.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location