Shitet apartament 1+1 tek Rruga Mine Peza

91,750€

Pershkrimi

Shitet apartament 1+1 tek Rruga Mine Peza.

perbehet nga 1 dhome+1 kuzhine+1 tualet.

Siperfaqja totale e apartamentit eshte  73.4 m2 ku siperfaqe banimi ka 60m2 + siperfaqe ballkoni 2.4.

Siperfaqja e apartamentit  brenda eshte 62.4m2 dhe siperfaqe e perbashket 11m2

Apartamenti ndodhet ne katin e 1.

Cmimi: 91.750 euro.

Per me shume informacion na kontaktoni.

Location